Dok Adil spasava bebu Emine, Eleni i Oruč uspevaju da vrate u život i samu Emine, koju pronalaze Iso i Fadime.
Međutim, intrige Šerifa, koji po svaku cenu pokušava da spreči Esme da se razvede, ne prestaju. Kočari i ljudi Furtune udružuju snage i spremni su na sve kako bi pomogli Esme da konačno dobije razvod.
Dok se Emine nalazi u bolnici, o njenoj bebi brinu Adil i Esme. Susret sa nečim što podseća na život koji nikada nisu uspeli da žive zajedno postaje za oboje veoma teško iskušenje.
Hidžran i Zarife čine sve kako Eleni ne bi saznala istinu o svom poreklu, dok se Oruč suočava licem u lice sa sopstvenom majkom. Ipak, niko od njih ni ne sluti kojim putem Eleni zapravo ide.
Zahvaljujući Isu, odnos između Fadime i Isoa prelazi važnu granicu i postaje mnogo čvršći. Ali u rukama Elpana nalazi se ozbiljan adut.
Šerif nastavlja da provocira Adila, pokušavajući da ga pogodi preko njegove veze sa Esme. Ipak, Esme uspeva da dokaže da je njen brak sa Šerifom oduvek postojao samo na papiru i konačno dobija razvod.
Težina vernosti koju je voljena žena godinama nosila sama duboko potresa Adila. A Šerif gubi i Esme i svoju majku… Sada više nema šta da izgubi – i postaje opasniji nego ikada.
Nova epizoda u petak, 3. aprila u 20:00 na TRT1!


