Serija produkcije Ay Yapim, “Tri kuruša”, u kojoj će jednu od glavnih uloga igrati Uraz Kajgilaroglu, govori o beskrajnom ratu policije i mafije. Podsetimo se, produkcijska kuća Kerema Čataja najavila je početak rada na novom projektu u poslednjoj epizodi serije “Jama”. Grafiti na zidu glasili su: “Izašli smo iz Insajdera, stigli do Jame, sledeća stanica je Tri kuruša”.
Projekat će režirati Sinan Ozturk, koji je radio na seriji “Jama”. Scenaristi su Damla Sert (jedan od scenarista serije “Jama”) i Murat Ujurkulak. Kasting serije se nastavlja, dok je poznato samo jedno ime – Uraz Kajgilaroglu. U početku mu je ponuđena uloga šefa policije, međutim, on je odabrao ulogu menadžera kazina.
Taner Olmez, kome je ponuđeno da se pridruži projektu, odbio je ponudu pod izgovorom da bi želeo da se odmori. Glasine da će Damla Sonmez učestvovati u seriji ne odgovaraju stvarnosti – glumica još nije dobila takvu ponudu.
Serija će početi scenom ubistva serijskog ubice Irfana. Na mestu zločina ostavlja 3 novčića (otuda i naziv projekta). Policija pretresa osnivača Kartala, koji upravlja kazinom. Priča područja u kojem žive Kartal i njegova porodica, kao i misteriozna veza između Kartala i Irfana, od centralnog su značaja za ovu priču.

By: svetserija.info
Photo: Promo

