Kada se saznalo ko će tačno postati partner Kerema Bursina u seriji “Ako stvarno zavoliš”, Hafsanur Sandžaktutan su počeli da kritikuju na mrežama. Nazivali su je nedovoljno atraktivnom i talentovanom, i, naravno, mnogi su smatrali da definitivno ne može da igra ulogu ubedljivije od Hande Erčel. Glumica iza sebe ima mnogo manje uloga i uspešnih projekata, pa su strahovi u početku bili opravdani.

I iako ocene projekta ne mogu da zadovolje fanove, popularnost projekta u svim zemljama sveta raste. Sada fanovi posebno slave njen talenat i koliko su kliknuli kao par. Novinari su uspeli da uzmu kratak komentar od glumice kako bi saznali više o tome kako je raditi sa Keremom Bursinom na setu. Glumica se ponovo divila svom partneru, ističući njegovu ljubaznost prema svima sa kojima komunicira i pažnju na detalje. 💖
Mislim da je Kerem osoba sa kojom bi svi želeli da rade. Veoma sam srećna što radim sa njim, jer kada mi energija padne, on odmah dođe i podigne je.
Hafsanur Sandžaktutan
Kao što vidite, Bursin je posebno brižan prema svakoj svojoj partnerki. Pored toga, Hafsa priznaje da baze obožavatelja glumca iz Italije i Španije zaista pomažu da ostanu energični, čak i kada rejting projekta ne može zadovoljiti prijatne brojke.
By: Svet serija
Foto: Promo

