Lepotica, koja igra glavnu ulogu u seriji koja je postala glavni konkurent “Ženskarošu”, našla se u veoma neprijatnoj situaciji 👇
U svetu turskog šou biznisa nemoguće je bez skandala. Ili tuče, ili psovke, ili upotreba zabranjenih supstanci… Ispostavilo se da je i Sila Turkoglu iz serije “Šerbet od brusnice” “razmažena” slavom i popularnošću, pa je proteklih dana sebi previše dozvolila. 18. maja 2024, glumicu je zaustavila policija dok je vozila svoj automobil. Službenici reda su odmah posumnjali da nešto nije u redu u ponašanju glumice, pa su odlučili da izvrše alkotest. I, kao što razumete, bili su u pravu.
Na sreću, stepen intoksikacije glumcije nije bio previše kritičan, ali, ipak, takav da je Sila Turkoglu ostala bez vozačke dozvole narednih šest meseci. Utvrđeno je da njena krv sadrži 0,78 promila, što je blagi stepen intoksikacije. Dozvoljena količina alkohola koja se može naći u krvi u Turskoj je do 0,5 promila, tako da glumica ne bi mogla da izbegne preventivnu meru za prekršaj.
Međutim, nakon incidenta visokog profila, očevici su izvestili da je bukvalno sledećeg dana Sila stigla na snimanje serije “Šerbet od brusnice” u svom automobilu. To znači da glumica nije lišena prava, što je takođe sasvim moguće. U Turskoj se za prvi takav prekršaj obično izriče opomena i traži novčana kazna. Ali ako vas ponovo uhvate da vozite u alkoholisanom stanju, moraćete da postanete pešak ili da koristite usluge vozača šest meseci.
By: Svet serija
Foto: Promo